Türkçe ÖABT Alan Denemesi Çöz 1-3 (ÇÖZÜMLÜ)

Türkçe Alan Bilgisi Sınavı (ÖABT)’ye hazırlık amacıyla TG Denemeden derlediğimiz 50 soruluk Türkçe online ÖABT denemesinin 3. ve son bölümünü çözeceksiniz. 1. ve 2. bölümü çözmediyseniz öncelikle o bölümleri çözmenizi öneriyoruz. Türkçe ÖABT Deneme çöz, Türkçe ÖABT Test çöz. Online Türkçe alan bilgisi soruları çöz.

50 Soruluk ÖABT Türkçe denemesinin ilk online çözme sayfasına buradan, ikinci bölümüne de buradan ulaşabilirsiniz. ÖABT online Türkçe denemesinin 3. bölümünde kalan 18 soru sorulmuştur, buna karşılık 22 dakika verilmiştir. Bu deneme sorularıda ilk iki bölümde olduğu gibi Çözümlü sorulardır, sınav sonunda cevaplarla birlikte başarı oranınızı ve ÖABT Türkçe çözümlü sorularını da görebileceksiniz. Başarılar dileriz.

Türkçe ÖABT Alan Denemesi Çöz 1-3

50 Soruluk Türkçe Alan Denemesinin 3. ve son bölümünü çözeceksiniz. 18 soru soruldu, 22 dakika verildi, başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Türkçe ÖABT Alan Denemesi Çöz 1-3 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki TÜM ÖABT Online Deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz: kpsscini.com

5 Responses to "Türkçe ÖABT Alan Denemesi Çöz 1-3 (ÇÖZÜMLÜ)"

 1. Acaba sınıfçı olarak bu denemeyi çözmenin faydasi var midir,cunku calistigim yerlerle ilgili sorular mevcut denemenizde,ayrica sinifcilar icin oabt deneme yapilacak mi tesekkurler
  Edit:imla,mobil

  Reply
  1. Hocam, sınıfçıların alanı birçok alanı kapsadığı için konular benzerlik gösteriyorsa yardımı olacaktır. Sınıf öğretmenliği için henüz alan denemesini de en kısa zamanda eklemeye çalışacağız, başarılar.

   Reply
 2. sayın admin bu denemeleri çözerken 7. sorudan sonrasını göremiyorum. karşıma reklam sayfaları çıkıyor ve kapatamıyorum da ne yapmam gerekiyor?

  Reply

Post Comment