Fen ve Teknoloji ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1-1 (ÇÖZÜMLÜ)

Fen ve Teknoloji branşı için hazırladığımız Alan Bilgisi Sınavı (ÖABT) deneme sorularını 3 bölüme ayırdık. Bu sayfadan Fen online ÖABT Deneme sınavının ilk ve 16 soruluk bölümünü çözeceksiniz. Sınav sonunda Fen ÖABT Deneme sorularının cevapları ve çözümlerini de KPSS Cini farkıyla görebilirsiniz. Fen ve Teknoloji alan denemesi çöz. ÖABT Fen denemesi online çöz. Fen ve teknoloji alan bilgisi testi online çöz.Sınav sonunda başarı yüzdeniz de ortaya çıkacak ve sizlere sunulacaktır.

50 soruluk Fen ve Teknoloji ÖABT Deneme sınavının 16 soruluk ikinci bölümünü buradan, 18 soruluk son bölümünü de buradan çözebilirsiniz.

Fen ve Teknoloji Alan Sınavı (ÖABT) Denemesi Çöz 1 / Bölüm 1

50 Soruluk Fen ve Teknoloji Branşı için hazırladığımız ÖABT Denemesinin ilk ve 16 soruluk testini çözeceksiniz, 20 dakika verildi, başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Fen ve Teknoloji Alan Sınavı (ÖABT) Denemesi Çöz 1 / Bölüm 1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

KPSSCini.com’daki TÜM Online ÖABT Denemelerine ve Testlerine buradan ulaşabilir ve ücretsiz çözebilirsiniz: kpsscini.com

Post Comment