ÖABT Tarih Denemesi Çöz

Online Öğretmenlik Alan bilgisi testi olan ÖABT’ye hazırlık amacıyla Türkiye geneli ÖABT denemelerinin sorularını online olarak çözebilmeniz için sitemize ekliyoruz. Buradan ÖABT Tarih 50 soruluk denemesini ücretsiz çözebilirsiniz. Online öabt tarih testi çöz, ÖABT Tarih deneme sınavı çöz, kpss öabt tarih soruları online çöz. Öabt tarih soru çöz. KPSSCini.com Türkiye’nin İlk ve Tek online ÖABT deneme sınavlarını hazırlıyoruz. TG Denemelerin ÖABT Tarih denemesi online çöz.

NOT: Sorular Türkçe karakter hatası yüzünden düzenlenerek başka bir yayının soru bankasından derlenmiştir.

KPSS Tarihe hazırlık amacıyla hazırladığımız 2. KPSS Deneme sınavıdır. KPSS Deneme sınavını başla butonuna basarak online ve ücretsiz çözmeye başlayabilirsiniz. Sınav sonunda soruların cevaplarıyla birlikte genel anlamda başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. KPSS Tarih deneme sınavı online çöz. Online kpss tarih deneme soruları çöz.

KPSS Cini başarılar diler.

ÖABT Tarih Denemesi

ÖABT Tarih denemesidir. Başarılar dileriz. kpsscini.com
Başla
Tebrikler - ÖABT Tarih Denemesi adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

NOT: KPSSCini.com’daki tüm online ÖABT Denemelerine buradan ulaşabilirsiniz:>> kpsscini.com

7 Responses to "ÖABT Tarih Denemesi Çöz"

  1. Walla kpss alana bu sene adam akılı basladım ama sorular fena degıl bıraz zor gıbı ama guzel sorular..
    Sımdılık yarı yarıya yaptım yani 24 dogru 3 bos 23 yanlıs eylulun bası temmuza kadar 10 ay var

    Allahın ıznıyle hedefım 40 net… 10 ayda 40 a cıkacagıma ınanıyorum

    Reply
  2. Merhaba, 39. soruda yanlışlık var. Etnografya biliminin açıklaması yanlış yapılmış; Etnografya, kültürleri karşılaştırmalı olarak inceler. Toplumların gelenek ve göreneklerini ( düğün, cenaze vs) inceleyen bilim olan Etnoloji ile karıştırılmış. Ayrıca Yanlış olarak gösterilen Heraldik biliminin açıklaması da aksine doğru. Heraldik bilimi mühürleri inceler.

    Reply

Post Comment