1. Anasayfa »
  2. Haberler

Test Çözerek Sınavlarınızda Başarıyı Yakalayın!

testcoz online

Bu yazımızda sizler için kullanıcılar tarafından beğenilen, hem telefon uygulaması olarak ulaşabileceğiniz hem de bilgisayarlarınızdan ulaşabileceğiniz bir test çözme sitesi hakkında açıklamalar yaptık.

Bir sınavda başarılı olmak için değişmeyen yöntemlerin başının da başında gelen en iyi yöntem test çözmektedir. Test çözerek konuyla ilgili eksikliklerimizi görebilir, yaptığımız yanlışları görerek konuda eksik kaldığımız yönlerimizi düzeltebiliriz.

Devir değişti, sorular bir tık uzağınızda

Test çözmek için eskisi gibi soru bankalarına gömülmek zorunda değiliz artık, değişen devirle birçok ihtiyacımızı karşılayan internet bu nokta da kendini geliştirdi. İstediğiniz ders ve konuyla ilgili testleri internetten çözebilirsiniz. Bu sorularda aklınıza takılan soruların cevaplarını görebilir, çözümleri için eğitimcilere sorularınızı sorabilirsiniz.

Bu yazımızda ilkokul, ortaokul ve liselere yönelik hazırlanmış tüm dersler ve konulara ait konu kavrama ve MEB kazanım testlerini bulabileceğiniz aynı zamanda LGS, YKS gibi sınavlara ait deneme sınavlarını da çözebileceğiniz bir test çözme sitesini sizlere öneriyoruz.

Tüm konular tek bir sitede

testcoz.online ‘da sınavlara hazırlık amacıyla testlerinizi çözebilir, çözdüğünüz soruları favoriye ekleyerek hangi testleri çözdüğünüzü görebilirsiniz. 1. 2. 3. 4. sınıf ilkokul konu kavrama, kazanım testleri ile ortaokul 5. 6. 7. 8. sınıf konu ve kazanım testleri, LGS deneme sınavları, YKS – TYT ve AYT deneme sınavlarına ve konu testleri güncel olarak bu test çözme sitesinde yer almaktadır.

Mobil uygulama üzerinden de indirerek istediğiniz zaman soruları çözmeye başlayabilirsiniz.

Test çözmeye başlamak için tıklayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.