Online Tarih Konu Testi Çöz (Mondros Antlaşması) 3

Mondros Ateşkes Antlaşması için hazırladığımız 3. online tarih konu testimizdir. Sitemiz üzerindeki diğer tarih testlerinde olduğu gibi bu tarih testi sorularını da KPSS, YGS, LYS vb. sınavlara hazırlanan arkadaşlar çözebilirler. Online Tarih konu testi soru çöz. KPSS Cini Mondros Ateşkes antlaşması soruları çöz.

Mondros Ateşkes Antlaşması, maddeleri ve özellikleri ile ilgili hazırladığımız testimizdir. Bu testi bitirdikten sonra soruların cevaplarıyla birlikte sınavdaki genel başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. Online inkılap tarihi soruları çöz. Sorular KPSS, YGS, LYS sınavlarına uygundur. Mondros Ateşkes Antlaşması online tarih testi ve soruları çöz.  Mondros maddeleriyle ilgili sorular çöz.

KPSS Cini’nde bulunan tüm online tarih testlerine aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilir. Online tarih testlerini ücretsiz çözebilirsiniz.

KPSS Cini başarılar diler.

28 soruluk online tarih testi için verdiğimiz süre 25 dk’dır başarılar. kpsscini.com

MONDROS ATEŞKES ANTLAŞMASI

Başla
Tebrikler - MONDROS ATEŞKES ANTLAŞMASI adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

3 Responses to "Online Tarih Konu Testi Çöz (Mondros Antlaşması) 3"

  1. 15. sorunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu cemiyet; Albayrak, Le Pays ve Hadisat gazetelerini çıkarmıştır. Dolayısıyla cevap * dir.

    Reply
  2. 15. sorunun yanlış olduğunu düşünmekteyim. Bu cemiyet Albayrak, Le Pays ve Hadisat gazetelerini çıkarmıştır. Dolayısıyla sorunun cevabı * olmalıdır.

    Reply

Post Comment