Sosyal Bilgiler Alan Denemesi (ÖABT) Çöz 1-3 (ÇÖZÜMLÜ)

Sosyal Bilgiler ÖABT Denemesinden derlediğimiz 50 soruluk denemenin 3. ve son bölümünü çözeceksiniz. 1. ve 2. bölümünü çözmediyseniz ilk olarak 1. ve 2. bölümü çözmenizi tavsiye ediyoruz. 50 Soruluk sosyal bilgiler alan denemesinin 16 soruluk ilk bölümünü online olarak buradan çözebilirsiniz. Yine 16 soruluk 2. bölümünü de buradan çözebilirsiniz. Bu bölüm 50 soruluk Sosyal Bilgiler online alan deneme sınavının 18 soruluk son kısmıdır. ÖABT Sosyal bilgiler soru çöz. Sosyal Bilgiler online ÖABT deneme çöz. Sosyal Bilgiler alan denemesi çöz.

Bu bölümün sosyal bilgiler alan soruları da ilk iki bölümde olduğu gibi çözümlü sorulardır, sınav sonunda doğru cevaplar ve başarı yüzdenizle birlikte her sorunun çözümlü cevaplarını da kpss cini farkıyla görebileceksiniz.

18 soruluk Sosyal Bilgiler alan soruları için toplamda 22 dakika verilmiştir. Başarılar dileriz.

Sosyal Bilgiler ÖABT Alan Denemesi Çöz 1 / Bölüm 3

50 Soruluk Sosyal Bilgiler Online Alan Denemesi test sorularının 3. 18 soruluk son bölümünü çözeceksiniz, 22 dakika verildi, başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Sosyal Bilgiler ÖABT Alan Denemesi Çöz 1 / Bölüm 3 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki TÜM ÖABT Online Deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz: kpsscini.com

Post Comment