Online KPSS Coğrafya Denemesi Çöz (Yaklaşım)

Online KPSS Coğrafya testleri çöz denemelerimizden Yaklaşım yayınlarının Türkiye Geneli Deneme Sınavının Coğrafya test sorularıdır. Online KPSS Coğrafya testleri çöz. Online kpss coğrafya testi çöz. kpss coğrafya soruları online çöz. Coğrafya testini çözmek için başlaya basınız. Başarılar..

Sınav süresi: 18 soruya karşılık, 20 dk’dır. Online KPSS Coğrafya Deneme testi çöz‘de başarılar dileriz.. kpsscini.com

KPSS Coğrafya deneme sınavı sorularını çözüp sınavı bitirdikten sonra online coğrafya deneme sınavı sorularının cevaplarıyla birlikte sınavdaki başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. KPSS Coğrafya deneme sınavı online çöz. KPSS deneme soruları online çöz. KPSS Cini başarılar diler.

KPSS Cini’ndeki tüm coğrafya deneme sınavlarına ve konu testlerine aşağıda belirttiğimiz bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KPSS Coğrafya Denemesi (Yaklaşım)

Başla
Tebrikler - KPSS Coğrafya Denemesi (Yaklaşım) adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
%%SCORE%% Doğru sayısı
%%TOTAL%% Soru sayısı
%%PERCENTAGE%% Doğru yüzdesi
%%WRONG_ANSWERS%% Yaptığınız yanlış sayısı

Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: Sitemizdeki Tüm Online Coğrafya testlerine ulaşmak için tıklayınız: Online KPSS Coğrafya Testleri.

3 Responses to "Online KPSS Coğrafya Denemesi Çöz (Yaklaşım)"

  1. 6.soru 2 ve 4 olmalı iklim çeşitliliği en fazla Marmara(akdeniz,karasal,karadeniz) dır.2.öncül karadeniz zaten o yüzden 2 ve 4 yanlış

    Reply

Post Comment