Atatürk İlkeleri Konu Testi Online Çöz 2

Atatürk İlkeleri Konu Testi Online Çöz 2

Atatürk İlkeleri tarih konu testi çöz olarak eklediğimiz 2. online tarih testimizdir. Atatürk İlkeleri ve Özellikleriyle ilgili tarih sorularıdır. Atatürk İlkeleri tarih soruları çöz. KPSS Tarih Atatürk İlkeleriyle ilgili test çöz. Atatürk ilkeleri kpss testi çöz. KPSS, LYS, YGS, Ön lisans adaylarına yönelik tarih test sorularıdır.

Atatürk İlkeleri ile ilgili hazırladığımız testimizdir. Bu testi bitirdikten sonra soruların cevaplarıyla birlikte sınavdaki genel başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. Online inkılap tarihi soruları çöz. Sorular KPSS, YGS, LYS sınavlarına uygundur. Atatürk ilkeleri soruları çöz. Atatürk İlkeleri tarih testleri, soruları çöz. Atatürk ilkeleri ve özellikleriyle ilgili test çöz. Cumhuriyetçilik, İnkılapçılık, Laiklik, Devletçilik, Milliyetçilik, Halkçılık ilkeleriyle ilgili tarih soruları çöz.

20 soruluk Atatürk İlkeleri testi için 20 dk verilmiştir, başarılar dileriz.

KPSS Cini’de bulunan tüm Online Tarih testlerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilir ve tüm tarih testlerini online ve ücretsiz çözebilirsiniz.

KPSS Cini başarılar diler.

Başla
Tebrikler - Atatürk İlkeleri Konu Testi Soruları Online Çöz 2 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

13 Responses to "Atatürk İlkeleri Konu Testi Online Çöz 2"

 1. 21. sorunun şıkları hatalı, hata görülmedi diyorsunuz bir de a b c şıkları hatalı işte b ve c şıkkı aynı
  Editör: bildiriminiz için teşekkürler, düzeltildi.

  Reply
 2. yeni türk harflerinin kabulü ulusculuk ilkesinde olmalı değilmi
  eğer yeni latin alfabesi olsaydı sorun yoktu ama yeni türk alfebesi bana göre ulusculuk ilkesindedir yanlış düşünüyorsam beni düzeltin

  Reply
 3. 18. Soru is bankasi ciftci ve girisimcilere kredi destegi saglamak icin kuruldu .*** ilkesi ile iliskilidir .soru hatali.

  Reply

TEPKİ VER - Yorum YAP.