Online KPSS Tarih Testi Çöz

Online KPSS Tarih Testi Çöz

KPSS Tarih denemesini burdan online olarak çözebilmeniz için tek yapmanız gereken başla butonuna basmaktır. KPSS Tarih testi çöz. Bu kpss tarih soruları Türkiye geneli deneme sınavından alınarak buraya eklenmiştir. 30 soruluk online tarih testi süreniz 30 dakikadır. Süre sonunda kpss tarih sorularının cevaplarını ve doğru yüzdenizi görebileceksiniz. KPSS Online tarih soruları, denemesi, testi çöz.

KPSS Tarih deneme sınavında 30 soru soruldu buna karşılık 30 dakika verilmiştir. KPSS online tarih soruları çöz. KPSS Tarih deneme sınavı online çöz. Yeni sisteme uygun sorular da mevcuttur. Test sonunda tarih deneme sınavının cevaplarıyla birlikte sınavdaki başarı yüzdenizi de görebileceksiniz.

KPSS Tarih Denemesi 30 soru bulunmaktadır.
Başla
Tebrikler - KPSS Tarih Denemesi 1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% , başarı yüzdeniz: %%PERCENTAGE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

17 Responses to "Online KPSS Tarih Testi Çöz"

 1. deneme sınavları sorular bı kısmı okunmuyor

  admin: sorunu tam belirtirseniz yardımcı olabiliriz hocam. Sorular gayet net gözüküyor bilgisayar ekranınız ufaksa sıkıntı çıkabilir. Öyle olduğunu varsayarak soruları tek seferde göstereceğiz. Umarız sorun budur.

  Reply
 2. doğru yaptıgım sorularıda yanlış gösteriyor..(..)

  admin: hangi soruda hata ile karşılaştınız hocam? Araştırma yapmadan soruları yanlış ilan etmeyiniz. Bir dahaki sefere aynı durumda yorum(lar)unuz onaylanmayacaktır.

  Reply
 3. Yanlis yaptığımız sorunun cevabının doğruluğunu nasıl öğrenicez nasıl bir sistem yapmişsiniz buraya anlamadimki kardeşim doğru olan cevabı goremiyoruz

  Reply
 4. Fırat Çakıroğlu · Edit

  Yönetici kardeşim, yanlış yaptığımız soruların cevabını nasıl göreceğiz acaba. Bu arada denemeler için teşekkür ederiz

  Reply
  1. Merhaba, sınav sonunda Sonuçları Al butonuna tıklayın, cevapları görebilirsiniz. Doğru yaptıysanız sadece doğru simgeli tik yer alır. Yanlış yaptığınız sorularda ise, Cevabınız gri renk alır ve doğru cevap sizlere gösterilir yine doğru simgesi olan yeşil tik işareti ile. Başarılar.

   Reply
 5. hocam şu öncülleri ve soruyu biraz ayırın boşluk bırakın düz yazı gibi hepsi birbirine girmiş gözlerimiz ağırıyor okurken baş ağrısı oluyor sıkıyor insanı .

  |. asdfasd
  ||. asdfasdf
  |||. asdfasdf

  yukarıdakilerin hangisi aşağıdadır ?

  gibi düzgün olursa çözmek daha kolay ve zevkli olacak. anlatabilmişimdir umarım

  Reply
 6. Boş bıraktığım soruları yanlış olarak gösteriyor. Buda yüzde değerimi düşürüyor doğal olarak. Onu yanlış değilde boş olarak gösterse daha mantıklı olur sanki..

  Reply

TEPKİ VER - Yorum YAP.