KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz

Merhaba arkadaşlar sizler için hazırladığımız bir başka 2014 kpss güncel bilgiler testini sunuyorum. 2014 KPSS Güncel bilgiler sorularını genel anlamda 2014 & 2015 gelişmelerine göre harmanlayıp hazırladık. 2015 KPSS Güncel Bilgiler online soru çöz. KPSSCini güncel bilgiler test çöz. 2015 KPSS Güncel bilgiler testimizde 13 soru bulunmakla birlikte süre olarak 10 dk verilmiştir.  KPSS Güncel bilgilerden bu sene 6 soru çıkacak. Bu yüzden daha önce de belirtmiş olduğumu tekrar belirtiyorum: Güncel Bilgiler soruları her zaman eleyici sorulardan olmuştur bence, o soruları yakalamak önemli hele ki bu sene 6 soru sorulduğunu hesaba katarsak bu konuya vermemiz gereken önem de 6 kat artmış demektir. Buradan online kpss güncel bilgiler testini çözebilirsiniz. KPSS Cini Güncel Bilgiler, Güncel Olaylar online test çöz’de başarılar diler.

KPSS Cini’de yer alan KPSS Güncel Bilgiler Özel Sayfasına buradan ulaşabilir. 2015 KPSS Güncel Bilgileri ve dokümanları tek sayfada bulabilirsiniz.

KPSS Cini’de yer alan diğer KPSS Güncel bilgiler, olaylar online testlerine buradan ulaşabilirsiniz.

KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz

KPSS için hazırladığımız online güncel bilgiler testini çözmeye başlayın.
Başla
Tebrikler - KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

5 Responses to "KPSS Güncel Bilgiler Testi Online Çöz"

  1. Sorularda hatalar var ve bu büyük bir sorun. 2014 g-20 dönem başkanı türkiye olarak cevaplamışsınız. 2015 olarak değiştirin onu lütfen. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin.

    Reply
  2. soruların cevaplarının güncellenmesi lazım çünkü bazıları değişti yani hatalı. birincisi kırım krizi nedeniyle rusyanın g8 üyeliği askıya alındı ve rusya/sochi de yapılması planlanan g8 zirvesi belçika/brükselde yapılmak üzere değiştirildi. ikincisi g20 zirvesi 2015 te türkiyede yapılacak.2014 te avusturalya/brisbane şehrinde yapılacak.

    Reply

Post Comment