Sosyal Bilgiler Alan Denemesi (ÖABT) Çöz 1-2 (ÇÖZÜMLÜ)

Sosyal Bilgiler denemesi olarak eklediğimiz 50 soruluk ilk denememizi 3 bölüme ayırarak 3 ayrı test halinde sizlere sunduk. Bu sayfada 50 soruluk sosyal bilgiler online alan denemesinin 2. kısmını çözeceksiniz. İlk olarak 16 soruluk sosyal bilgiler alan denemesinin ilk kısmını çözmenizi tavsiye ediyoruz. Alan denemesinin 16 soruluk ilk kısmına buradan ulaşabilirsiniz. 50 Soruluk ÖABT Sosyal bilgiler online deneme test sorularının 3. ve 18 soruluk kısmını da buradan çözebilirsiniz.

50 soruluk Sosyal Bilgiler alan denemesinin 16 soruluk 2. bölümünde 20 dakika süre verilmiştir. Sınav sonunda soruların doğru cevaplarını, başarı yüzdenizi ve sosyal bilgiler alan sorularının çözümlü cevaplarını da görebilieceksiniz, kpss cini farkıyla. Başarılar dileriz.

Sosyal Bilgiler ÖABT Alan Denemesi Çöz 1 / Bölüm 2

50 Soruluk Sosyal Bilgiler ÖABT online Alan denemesinin 16 soruluk 2. bölümünü çözeceksiniz, 20 dakika verilmiştir. Başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Sosyal Bilgiler ÖABT Alan Denemesi Çöz 1 / Bölüm 2 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki TÜM ÖABT Online Deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz: kpsscini.com

Post Comment