Sosyal Bilgiler Alan Denemesi (ÖABT) Çöz 1-1 (ÇÖZÜMLÜ)

Sosyal Bilgiler 50 soruluk alan denemesinin 16 sorudan oluşan ilk bölümünü buradan online ve ücretsiz çözebilirsiniz. Sosyal Bilgiler online alan sınavı test sorularının tümünü ücretsiz ve online olarak çözebilirsiniz. Sınav sonunda tüm soruların çözümlerini, başarı yüzdenizi ve doğru cevapları görebileceksiniz. Sosyal Bilgiler öabt soruları çöz, online sosyal bilgiler alan sınavı denemesi çöz.

Sosyal Bilgiler alan sorularının ilk bölümünde 16 soru soruldu ve 16 soru için 20 dakika verildi. Sosyal Bilgiler alan denemesi çöz, Sosyal bilgiler öğretmenlik alan bilgisi sınavı soruları online çöz. kpsscini.com farkıyla tüm soruların çözümleri de verilmiştir, başarılar dileriz.

Bu sınavdan sonra 50 soruluk Sosyal Bilgiler ÖABT sorularından oluşan denemenin 2. bölümünü buradan, üçüncü bölümünü de buradan çözebilirsiniz.

Sosyal Bilgiler ÖABT Alan Denemesi Çöz 1 / Bölüm 1

50 Soruluk Sosyal Bilgiler online alan denemesinin 16 soruluk ilk kısmını çözeceksiniz, başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Sosyal Bilgiler ÖABT Alan Denemesi Çöz 1 / Bölüm 1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki TÜM ÖABT Online Deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz: kpsscini.com

Post Comment