Online KPSS Anayasa Soruları Çöz (Çözümlü)

2014 KPSS TG denemeden derlediğimiz kaliteli ve çözümlü KPSS Anayasa soruları ve güncel bilgiler sorularından oluşan testimizdir. KPSS Anayasa testi ve güncel bilgiler testini birleştirerek tek test halinde ekledik. 2014 KPSS Anayasa testi çöz, KPSS Vatandaşlık online test çöz. Online KPSS Vatandaşlık testi çöz. KPSS Anayasa soruları çöz. Anayasa kpss test çöz. Online KPSS Anayasa deneme sınavı online çöz. Not: Türkiye Geneli deneme sınavından aldığımız anayasa sorularını tamamlayıcı olsun diye sınavdaki güncel bilgiler sorularını da ekledik. Yani Bu sınavda Hem anayasa soruları hem de güncel bilgiler soruları bulunmaktadır.

Online KPSS Anayasa ve Güncel Bilgiler Testi Çözümlü Deneme Sınavı

KPSS Anayasa Çözümlü Test Sorularında başarılar, süreniz 14 Dakikadır.
Başla
Tebrikler - Online KPSS Anayasa ve Güncel Bilgiler Testi Çözümlü Deneme Sınavı adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm vatandaşlık testlerine buradan ulaşabilirsiniz: Online Vatandaşlık Testleri

One Response to "Online KPSS Anayasa Soruları Çöz (Çözümlü)"

  1. 14 soruda 7 doğru yaptım. İyi değil ama bu konuları sıkıcı bulan, daha doğru düzgün çalışmaya başlamamış biri için yine de fena değil. Sınavda anayasa ve genel kültürden 15 soruda 11 net yapsam bana yeter. çünkü matematik ve türkçeyi tama yakın yapıyorum.

    Reply

Post Comment