Lise Matematik ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1- Bölüm 1

Lise matematik branşında Alan sınavına hazırlanan matematik öğretmenlerimiz için hazırladığımız 50 soruluk Lise matematik alan denemesi sorularını 3’e bölerek 3 ayrı test halinde sizlere sundu. Bu sayfada 50 soruluk Lise ÖABT matematik denemesinin ilk 16 soruluk deneme sınavı sorularını çözeceksiniz.

Bu sınavı çözdükten sonra Lise matematik alan denemesi sınavının 16 soruluk 2. bölüm sorularına BURADAN, 18 soruluk 3. ve son bölüm sorularına ise BURADAN ulaşabilir online çözebilirsiniz.

Takıldığınız soruları yorum atarak sorduğunuz takdirde çözümlerini cevap olarak alabileceksiniz. Sınav sonunda cevaplarla birlikte başarı yüzdeniz de hesaplanarak sizlere sunulacaktır.

Lise Matematik online ÖABT Deneme sınavı sorularının ilk 16 soruluk bölümünde 22 dakika süre verilmiştir. Başarılar dileriz.

Lise Matematik ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1- Bölüm 1

Lise Matematik branşı için hazırladığımız 50 soruluk ÖABT Matematik denemesinin ilk 16 soruluk bölümüdür. 22 dakika verilmiştir, başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Lise Matematik ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1- Bölüm 1 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online ÖABT Deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz: kpsscini.com

2 Responses to "Lise Matematik ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1- Bölüm 1"

Post Comment