Kurtuluş Savaşı ve Hazırlık Dönemi Testi Online Çöz 5

Kurtuluş Savaşı ve Hazırlık Dönemi Tarih dersi konu testi sorularını çözmek için başla butonuna basınız. Online tarih testi soruları çöz. KPSS Tarih Kurtuluş Savaşı ve Hazırlık Dönemi Testi, soruları online çöz. Önlisans ,YGS, LYS, Lise vb. tarih sınavlarına hazırlanan adaylar ve öğrenciler için de çözülebilecek bir testtir. Netice de konular ve özellikler aynıdır. 15 soruya karşılık süre 15 dk’dır. Başarılar…

Hazırlık Dönemi ve Kurtuluş Savaşı ile ilgili hazırladığımız testimizdir. Bu testi bitirdikten sonra soruların cevaplarıyla birlikte sınavdaki genel başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. Online inkılap tarihi soruları çöz. Sorular KPSS, YGS, LYS sınavlarına uygundur. Hazırlık Dönemi ve Kurtuluş Savaşı online tarih testi ve soruları çöz.  Hazırlık Dönemi ve Kurtuluş Savaşı ile ilgili sorular çöz.

KPSS Cini’nde bulunan tüm online tarih testlerine aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilir. Online tarih testlerini ücretsiz çözebilirsiniz.

KPSS Cini başarılar diler.

HAZIRLIK DÖNEMİ VE KURTULUŞ SAVAŞI

Başla
Tebrikler - HAZIRLIK DÖNEMİ VE KURTULUŞ SAVAŞI adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

2 Responses to "Kurtuluş Savaşı ve Hazırlık Dönemi Testi Online Çöz 5"

  1. son soru büyük hata kafaları karıştırmayın.m kemal delege olarak bile gitmedi davetliydi sadece. Erzurum kongresi hoca Raif efendi başkanlığında toplandı ve daha sonra başkanlığı m kemale devretti. kafa karıştırıyor ya biraz dikkat.

    Reply
    1. hoca Raif efendi derken, gayet açık yazıyorsunuz, Mustafa Kemal yazamıyorsunuz. Zihniyetiniz ortada, sizin sınava hazırlanmanıza gerek yok bence.

      Reply

Post Comment