Fen ve Teknoloji ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1-2 (ÇÖZÜMLÜ)

Fen ve Teknoloji branşı öğretmenleri için hazırladığımız 50 soruluk ÖABT Denemesinin 16 soruluk 2. testini online olarak çözeceksiniz. Bu denemedeki 16 soruluk testin çözümlerini de vermeye çalıştık. Karakter ve simgelerin olduğu cevaplarda çözümleri yansıtamıyoruz. Takıldığınız sorular olursa yorum aracılığı ile paylaşırsanız çözümleri yorumda cevap olarak verilecektir.

Fen ve Teknoloji ÖABT Denemesinin ilk 16 soruluk bölümünü çözmeden bu testi çözmenizi önermiyoruz. İlk bölümden sonra bu testi çözmeniz daha sağlıklı olacaktır.

İlk bölüm sorularını buradan çözebilirsiniz. 3. ve 18 soruluk son kısım sorularını buradan çözebilirsiniz.

Fen ve teknoloji öabt online deneme sınavı 16 soruluk bu testte 22 dakika verilmiştir, Başla butonuna basmanız yeterlidir. Başarılar dileriz.

Fen ve Teknoloji ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1- Bölüm 2

Fen ve Teknoloji branşı için hazırladığımız 50 soruluk ÖABT denemesinin 2. ve 16 soruluk testini çözeceksiniz. 22 dakika verildi, başarılar dileriz.
Başla
Tebrikler - Fen ve Teknoloji ÖABT Deneme Sınavı Çöz 1- Bölüm 2 adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm online ÖABT Deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz: kpsscini.com

Post Comment