1. TBMM ve Serv Antlaşması Konu Testi Çöz 3

1. TBMM Dönemi ve Serv Antlaşması özellikleri, maddeleriyle ilgili eklediğimiz 3. tarih konu testimizdir. Başarılar dileriz.. KPSS, YGS, LYS, Önlisans, Lise vb. alanların Tarih dersine hazırlık amacıyla online tarih konu testi soruları çözmeniz için ekledik.

1. TBMM Dönemi, Serv Antlaşması ve Maddeleri ile ilgili hazırladığımız testimizdir. Bu testi bitirdikten sonra soruların cevaplarıyla birlikte sınavdaki genel başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. Online inkılap tarihi soruları çöz. Sorular KPSS, YGS, LYS sınavlarına uygundur. 1. TBMM Dönemi soruları çöz. 1. TBMM Tarih testleri, soruları çöz. Serv Antlaşmasıyla ilgili test çöz. Serv Antlaşması soruları çöz. Serv Antlaşmasıyla ilgili maddeler hakkında sorular çöz.

KPSS Cini’nde bulunan tüm online tarih testlerine aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilir. Online tarih testlerini ücretsiz çözebilirsiniz.

KPSS Cini başarılar diler.

I. TBMM VE SERV ANTLAŞMASI

Başla
Tebrikler - I. TBMM VE SERV ANTLAŞMASI adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
1617181920
Son
Geri dön

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

Post Comment