1. TBMM Dönemi ve Serv Antlaşması Testi Çöz 2

Tarih dersi konularından 1. TBMM Dönemiyle ilgili sorularla birlikte Serv Antlaşması bölümüyle ilgili sorular yer almaktadır. Online Tarih 1. TBMM Dönemi soruları çöz, Serv Antlaşması konuyla ilgili soru çöz. 1. TBMM Dönemi ve Serv Antlaşması konu testini KPSS, Önlisans, YGS, LYS, Lise vb. alanların Tarih sınavlarına hazırlık amacıyla çözebilirsiniz.

1. TBMM Dönemi, Serv Antlaşması ve Maddeleri ile ilgili hazırladığımız testimizdir. Bu testi bitirdikten sonra soruların cevaplarıyla birlikte sınavdaki genel başarı yüzdenizi de görebileceksiniz. Online inkılap tarihi soruları çöz. Sorular KPSS, YGS, LYS sınavlarına uygundur. 1. TBMM Dönemi soruları çöz. 1. TBMM Tarih testleri, soruları çöz. Serv Antlaşmasıyla ilgili test çöz. Serv Antlaşması soruları çöz. Serv Antlaşmasıyla ilgili maddeler hakkında sorular çöz.

KPSS Cini’nde bulunan tüm online tarih testlerine aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilir. Online tarih testlerini ücretsiz çözebilirsiniz.

KPSS Cini başarılar diler.

I. TBMM VE SERV ANTLAŞMASI

Başla
Tebrikler - I. TBMM VE SERV ANTLAŞMASI adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

NOT: KPSSCini.com’daki tüm Online Tarih Testleri ve Denemeleri burada: Online Tarih Testleri

Post Comment